Δημοτικό Συμβούλιο

Π Ρ Ο Σ Κ Λ Η Σ Η

Παρακαλούμε να προσέλθετε στην Ειδική Δημόσια Συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Ρόδου που θα γίνει την 08η Σεπτεμβρίου 2019 ημέρα Κυριακή και ώρα 11.00 στο Δημαρχείο (Πλ. Ελευθερίας), στην Αίθουσα Συνεδριάσεων του Δημοτικού Συμβουλίου, για την εκλογή των μελών του Προεδρείου του Δημοτικού Συμβουλίου, και των μελών της Οικονομικής Επιτροπής, και της Επιτροπής Ποιότητας Ζωής, σύμφωνα με όσα προβλέπονται στα άρθρα 64 και 74 του Ν.3852/2010, όπως τα άρθρα αυτά αντικαταστάθηκαν με τα άρθρα 71 του Ν.4555/2018 και 2 του Ν.4623/2019, αντίστοιχα και τις εγκυκλίους με αριθ.87 και 89 του Υπουργείου Εσωτερικών.

Ο ΠΡΟΕΔΡΕΥΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ Ι.ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ

Δήμαρχος Ρόδου κ. ΑΝΤΩΝΗΣ Β.ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ

Επικεφαλής του Επιλαχόντα Συνδυασμού:
« ΝΕΑ ΜΕΡΑ ΡΟΔΙΩΝ ΟΡΑΜΑ »
ΚΑΡΙΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ

Επικεφαλής του Επιλαχόντα Συνδυασμού:
« ΡΟΔΟΣ ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΛΙΤΩΝ »
ΧΑΤΖΗΔΙΑΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΟΥ

Επικεφαλής του Επιλαχόντα Συνδυασμού:
« ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΡΟΔΟΥ »
ΠΟΤΣΟΣ ΚΑΛΕΤΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Επικεφαλής του Επιλαχόντα Συνδυασμού:
« ΡΟΔΟΣ ΑΞΙΩΝ »
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΡΟΔΟΥ
1. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΙΑΤΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΔΡΑΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΔΙΑΚΟΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ
5. ΤΑΡΑΣΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ-ΑΛΕΚΟΥ
6. ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΖΙΜΗΣ) του ΣΑΒΒΑ
7. ΣΟΚΟΡΕΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΒΛΑΣΙΟΥ
8. ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΑΡΓΥΡΗ
9. ΣΕΪΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
10. ΠΟΚΚΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΙΛΗΜΩΝΑ
11. ΤΡΙΑΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
12. ΚΑΡΑΜΑΡΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
13. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΙΑΓΟΡΑ
14. ΙΩΣΗΦ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
15. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
16. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΣΠΥΡΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
17. ΒΥΡΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
1. ΠΑΤΣΑΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΖΑΝΕΤΤΟΥΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΑΒΥΡΟΥ
1. ΦΛΟΣΚΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΦΑΝΤΟΥ
1. ΣΠΑΝΟΣ-ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΜΑΝΕΤΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΓΙΑΝΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΑΛΥΣΟΥ
1. ΚΙΑΧΑΓΙΑ –ΜΑΓΙΟΓΛΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΣΥΜΕΩΝ
2. ΤΣΙΚΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΠΑΤΤΑ-ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗ ΕΥΔΟΚΙΑ (ΚΙΚΗ) του ΣΤΑΥΡΟΥ
5. ΠΡΟΥΣΑΛΟΓΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ–ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ (ΔΩΡΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΣΤΑΥΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΤΑΥΡΟΥ
3. ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4. ΚΑΡΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΜΕΙΡΟΥ
1. ΠΑΛΛΑΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΣΑΡΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΙΝΔΙΩΝ
1. ΚΑΖΟΥΛΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. COLIADIS ALEXANDRE-BASILE (ΑΛΕΞΗΣ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΑ ΡΟΔΟΥ
1. ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΚΑΡΑΤΑΠΑΝΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ
1. ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΣΤΑΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
3. ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
4. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ