12HOOPS Basketball Tournament

0
76

Συνεχίζεται σήμερα με αμείωτη ένταση το 12HOOPS Basketball Tournament, το οποίο ξεκίνησε χθες με μεγάλη επιτυχία και με την παρουσία πολλών παιδιών και μεγάλων που έχουν γεμίσει τα δύο γήπεδα μπάσκετ που έχουν στηθεί στο χώρο πίσω από την Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου. Το σημερινό πρόγραμμα για τις ηλικίες αγοριών 2000-01 και 2001-02 στο 12HOOPS Basketball Tournament έχει ως εξής:

ΑΓΟΡΙΑ 2000-01

(18:30): My Tem- The Pigeons

(18:30): Mitits B.C.- Hustlers

(18:40): Aston Titlon- Παναθηναϊκός

(18:40): The Deers- Rhodes Kings

(18:50): The Pigeons- Παναθηναϊκός

(18:50): Hustlers- Rhodes Kings

(19:00): Mitits B.C.- The Deers

(19:00): My Team- Aston Titlon

(19:10): Aston Titlon- The Pigeons

(19:10): The Deers- Hustlers

(19:20): Παναθηναϊκός- My Team

(19:20): Rhodes Kingks- Mitits B.C.

ΑΓΟΡΙΑ 2002-03

(17:00): Τα Μοντέλα- Μοντέλα

(17:00): My Team 1- Big 4

(17:10): Trianta City- Dream Team

(17:10): THC- B DNA

(17:20): Μοντέλα- Dream Team

(17:20): Big 4- B DNA

(17:30): Τα Μοντέλα- Trianta City

(17:30): My Team 1- THC

(17:40): Trianta City- Μοντέλα

(17:40): THC- Big 4

(17:50): Dream Team- Τα Μοντέλα

(17:50): B DNA- My Team 1

(18:00): Rhodes Warrios- Greek Freaks

(18:00): The Professoris- L.A. Havalakers

(18:10): Greek Freaks- L.A. Havalakers

(18:10): Rhodes Warriors- The Professors

(18:20): The Proffesors- Greek Freaks

(18:20): L.A. Havalakers- Rhodes Warriors

ΑΝΔΡΕΣ 18+

(19:30): Rkopa- Alania

(19:30): New Team 2- Αταλάντα Χοκς

(19:40): Mixed Grill- Alania

(19:40): Αφάντου Κάουνας- Buzzer Beaters

(19:50): Rkopa- Mixed Grill

(19:50): Αταλάντα Χοκς- Buzzer Beaters

(20:00): New Team 1- Αχ- Βαχ

(20:00): New Team 2- Aφάντου Κάουνας

(20:10): Jumbo- Οι Πουθενάδες

(20:10): Αφαντου- Κάουνας- Αταλάντα Χοκς

(20:20): Jumbo- Aχ-Βαχ

(20:20): Buzzer Beaters- New Team 2

(20:30): New Team 1- Jumbo

(20:30): Αχ-Βαχ- Οι Πουθενάδες

(20:40): Οι Πουθενάδες- New Team 1

ΑΝΔΡΕΣ 31+

 

ΑΝΔΡΕΣ 31+

(20:50): Μακρινό Ριμπάουντ- Zarganes

(20:50): Χαβαλένθια- Team not assigned

(21:00): Group Therapy- Bad Boys

(21:00): Meat Balls- Τήλος

(21:10): Zarganes- Meat Balls

(21:10): Team Not Assigned- Group Therapy

(21:20): Zdovc- Χαβαλένθια Summe Edition

(21:20): Carpe Diem- Μακρινό Ριμπάουντ

(21:30): Group Therapy- Sdovc

(21:30): Τήλος- Team Not Assigned

(21:40): Zarganes- Bad Boys

(21:40): Meat Balls- Carpe Diem

(21:50): Carpe Diem- Τήλος

(21:50): Sdovc- Zarganes

(22:00): Μακρινό Ριμπάουντ- Group Therapy

(22:00): Χαβαλένθια Summer Edition- Group Therapy

(22:10): Τήλος- Μακρινό Ριμπάουντ

(22:10): Zarganes- Χαβαλένθια Summer Edition

(22:20): Team not Assigned- Carpe Diem

(22:20): Bad Boys- Zdovc

 

 

NO COMMENTS