Για θέματα Διοικητικής Εξυπηρέτησης του Πολίτη και Ηλεκτρονικής Διακυβέρνησης είχε επαφή με στελέχη του Δήμου και αιρετούς σε όλες τις Δημοτικές Ενότητες ο αρμόδιος Αντιδήμαρχος κ. Ιωάννης Καμπούρης συνοδευόμενος από τους Διευθυντές κ.κ. Αυγερινού Λευτέρη- Διευθυντή Εξυπηρέτησης Πολιτών και Μανίκαρο Νικόλαο – Διευθυντή Πληροφορικής και Νέων Τεχνολογιών .
Περιοδεία του Αντιδημάρχου κ. Ιωάννη Καμπούρη στις Δημοτικές Ενότητες
Για θέματα Διοικητικής Εξυπηρέτησης του Πολίτη και Ηλεκτρονικής Διακυβέρνησης είχε επαφή με στελέχη του Δήμου και αιρετούς σε όλες τις Δημοτικές Ενότητες ο αρμόδιος Αντιδήμαρχος κ. Ιωάννης Καμπούρης συνοδευόμενος από τους Διευθυντές κ.κ. Αυγερινού Λευτέρη- Διευθυντή Εξυπηρέτησης Πολιτών και Μανίκαρο Νικόλαο – Διευθυντή Πληροφορικής και Νέων Τεχνολογιών .